Výrobky


zvolte si typ produktu

Plynoměry

Plynoměry RMG jsou špičkové přístroje pro oblast měření plynu a zaručují získání přesných hodnot jak pro fiskální tak i nefiskální měření. Odolávají těžkým povětrnostním podmínkám, mají certifikaci pro výbušné prostředí a mohou být instalovány pro horizontální i vertikální proudění plynu.

S plynoměry RMG máte jistotu, že změříte přesně to, co chcete měřit. Poznejte plynoměry RMG.

Elektronické plynoměry TME400

Zcela nové, revoluční plynoměry vybavené nejmodernější technologií.

TME400 jsou nová generace elektronických turbínových plynoměrů s integrovaným elektronickým počítadlem.

Model TME400-VM je vybavený elektronickým počitadlem

Model TME400-VC je navíc vybaven vestavěným přepočítávačem včetně měření teploty a tlaku. Kromě provozního průtoku a provozního objemu navíc vypočítává standardní průtok. Proto již není potřeba mít připojen externí přepočítávač.

Modely TME400-VMF/VCF jsou verze určené pro obchodní měření. Typové schválení od ČMI pro verzi VMF.

Analyzátory

Procesní plynové chromatografy (PGC) RMG s inteligentní datovou komunikací se používají na stanovení přesného chemického složení plynu a spolehlivě analyzují a vyhodnocují výhřevnost, hustotu i Wobbe index.

Vysoká přesnost a spolehlivost, moderní design, to jsou společné atributy pro všechny výrobky RMG.

Přepočítávače

Přepočítavače (flowcomputery) RMG se používají pro výpočet standardních objemů plynu pomocí různých korekčních metod. Instalace se všemi plynoměry RMG. Spolehlivost, jednoduché ovládání, vysoce efektivní a přesný přepočet – to jsou flowcomputery RMG. Získejte přehled o našich přepočítávačích.